Yhteystiedot

KYKY Lasi Oy
0207 622 500
Vapaalantie 6
01650 Vantaa
Y-tunnus: 1857687-6

Ma-Pe: 7:30 – 16:00
La-Su: Suljettu

Petri Ylenius
Toimitusjohtaja
0207 622 501
petri.ylenius@kykylasi.fi

Myynti
0207 622 500
myynti@kykylasi.fi

Karo Ylenius
Myyntijohtaja
0207 622 502
karo.ylenius@kykylasi.fi

Tomi Malkavaara
Projektimyynti
tomi.malkavaara@kykylasi.fi
puh. 0504768584

Emilia Ylenius
Myynti ja markkinointi
emilia.ylenius@kykylasi.fi

puh. +358409304113

    *Lomakkeen lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteemme.

    Laskutustiedot

    KYKYLasi Oy
    Vapaalantie 6 01650 Vantaa 
    Y-tunnus: 1857687-6
    Hyvä yhteistyökumppani 
    KYKY Lasi Oy laskutus ohjeet 

    Sähkölaskut vastaanotto 

    Verkkolaskuosoite:
     FI8613303000118946
    Operaattoritunnus: NDEAFIHH

    Sähköposti laskut: rauni.vilmunen@nummelantilikulma.fi

    Paperilaskut: 
    Nummelan Tilikulma Oy 
    co/KYKY Lasi Oy
    Peräsimentie 8   
    03100 Nummela

    Laskuihin pitää merkitä seuraavat asiat 
    Ostotilauksen numero / merkki ja tilaajan nimi

    KYKY Lasi Oy Puh 0207622501 tai

    Nummelan Tilikulma Oy Puh 0401316780 

    Petri Ylenius               Rauni Vilmunen

    Yhteyshenkilöt

    Petri Ylenius

    Tomi Malkavaara

    Karo Ylenius

    Emilia Ylenius

    Usaman Manphae (BON)

    Jari Heinonen (ABA)

    Ali Al-yasir

    Aleksi Penttinen